Titles you rated
Love on DeliveryRated ★ 3.0
City LightsRated ★ 4.0- ObjectifiedRated ★ 3.0
HelveticaRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
God of GamblersRated ★ 4.0
Lords of DogtownRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0- CandyRated ★ 3.0
CasanovaRated ★ 2.0
SidewallsRated ★ 4.0
Tell Me SomethingRated ★ 2.0
SPL: Kill ZoneRated ★ 3.0
A Man Called HeroRated ★ 3.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 3.0
RoboCop 3Rated ★ 2.0
Batman ForeverRated ★ 2.0
The Green HornetRated ★ 2.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
KickboxerRated ★ 3.0