Series
Ratings
156
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 2.5
What If...? Season 3Rated ★ 2.0
What If...? Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Agatha All AlongRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 2Rated ★ 2.0
EncountersRated ★ 2.5
Investigation AlienRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 1.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 1.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 2.5
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 2.0
The OARated ★ 3.0
The OARated ★ 2.5