Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Why Don't You Play in Hell?Rated ★ 4.0
Fate/stay night [Heaven's Feel] III.spring songRated ★ 3.5
Fate/stay night Heaven's Feel II. lost butterflyRated ★ 3.5
Fate/stay night: Heaven's Feel I. presage flowerRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 3.5
The PackageRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The WrestlerRated ★ 4.0- HeroRated ★ 1.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0