Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0- GunbusterRated ★ 2.5
- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 1.5
BloodhoundsRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury PrologueRated ★ 3.5
- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 2.0