Movies
Ratings
915
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Private EyeRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0- Holy PunchRated ★ 1.0
PleasantvilleRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Project SilenceRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5