Titles you rated
What Comes After LoveRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
A Clean SweepRated ★ 5.0
The Crown Season 6Rated ★ 4.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Crown Season 5Rated ★ 3.0
The Empress Season 1Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
The Red Sleeve Talk ShowRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Midnight Horror StoryRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 5.0