Movies
Ratings
51
JokerRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
MunichRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Gloomy SundayRated ★ 4.0