Titles you rated
Kundo: Age of the RampantRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
LooperRated ★ 2.0
SunflowerRated ★ 3.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.0
The RockRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 2.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.0
Wet DreamsRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0