Series
Ratings
23
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5