Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 0.5
SupermanRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 0.5
SinnersRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
The FallRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Dirty MoneyRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 5.0
The Wild RobotRated ★ 5.0