Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Invincible Season 3Rated ★ 2.5
Adventure Time: Fionna & Cake Season 1Rated ★ 5.0
Creature CommandosRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Our Flag Means Death Season 2Rated ★ 5.0
Our Flag Means Death Season 1Rated ★ 4.0
Fallout Season 1Rated ★ 5.0
Invincible Season 2Rated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 4.5
Gen V Season 1Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
A Shop for KillersRated ★ 0.5
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.5
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.0
What We Do in the Shadows Season 2Rated ★ 5.0