Titles you rated
Inside OutRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 1.5
LUCK KEYRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
FrankRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.0
The RevenantRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5