Movies
Ratings
135
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
StargateRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0