Titles you rated
Home AloneRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Le ChefRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
BlindRated ★ 5.0
OseamRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Soul SurferRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
Stormy NightRated ★ 3.0
Swing VoteRated ★ 2.0
The TerminalRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
My Life Without MeRated ★ 1.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
National SecurityRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0