Titles you rated
PeninsulaRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
Isn't It RomanticRated ★ 2.5
YesterdayRated ★ 2.5
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
The Children ActRated ★ 3.0
Five Feet ApartRated ★ 4.0