Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
AlphaGoRated ★ 4.5
The Stepford WivesRated ★ 3.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 5.0
Last NightRated ★ 4.0
The FatherRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 3.0
PearlRated ★ 3.5
I Am LoveRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 4.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Big DealRated ★ 3.5
EverestRated ★ 3.5