Titles you rated
City HunterRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.5