Titles you rated
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
JumperRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0