Titles you rated
Familiar WifeRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 4.0- BossRated ★ 4.0
Strongest DeliverymanRated ★ 3.0
Missing NineRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.5
My Golden LifeRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0