Movies
Ratings
251
Notting HillRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 2.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 2.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
Loving VincentRated ★ 4.5
ColorfulRated ★ 2.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
SpyRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
HerRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0