Movies
Ratings
555
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 0.5
Baby DriverRated ★ 1.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
LeonRated ★ 1.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 3.5
Bad MomsRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
My Beautiful LaundretteRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0
Walk of ShameRated ★ 3.0
Love, 100°CRated ★ 2.5- OpenRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
FuryRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.0