Titles you rated
- Unfair the Special: Double Meaning -A Chain Reaction-Rated ★ 3.0
- BOSSRated ★ 3.0
- TrickRated ★ 4.0
- Bloody Monday Season 2Rated ★ 4.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 4.5- TrickRated ★ 3.5
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
BOSSRated ★ 4.0
UnfairRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 3.0
Bloody MondayRated ★ 4.5- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- Dragon ZakuraRated ★ 4.5
Dragon BallRated ★ 5.0- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0