Movies
Ratings
328
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.5
John WickRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
TarRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Cape FearRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 2.0
The Hateful EightRated ★ 4.5