Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Children of the SeaRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 5.0
The Book of SolutionsRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 2.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0