Movies
Ratings
178
DarknessRated ★ 1.0
Death SentenceRated ★ 0.5
Bad GeniusRated ★ 4.0
PandorumRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
CallRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 0.5
The HuntRated ★ 2.5
MindhuntersRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 1.5
PeninsulaRated ★ 0.5
ArrivalRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 0.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0