Titles you rated
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Reign Over MeRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
TroubleshooterRated ★ 3.0
The Last GodfatherRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
Gulliver's TravelsRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.5