Movies
Ratings
323
Toy Story 3Rated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.5
ExitRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
Six Days Seven NightsRated ★ 3.0
UnleashedRated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0