Titles you rated
JokerRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
StargateRated ★ 3.5
Wheels on MealsRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 3.0
Let Me InRated ★ 2.5
The Christmas ChroniclesRated ★ 3.5
UpgradeRated ★ 3.0
Dark ShadowsRated ★ 3.0
American MadeRated ★ 3.0
The Life of David GaleRated ★ 3.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5