Titles you rated
In Another CountryRated ★ 3.5
PajuRated ★ 2.5
Being John MalkovichRated ★ 3.5
The Senior ClassRated ★ 2.0
Master and ManRated ★ 2.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
Like You Know It AllRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
Hear MeRated ★ 3.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.0
GrassRated ★ 2.5
LolitaRated ★ 3.0