Movies
Ratings
65
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5