Titles you rated
The SimpsonsRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- DexterRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0