Titles you rated
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Beauty and the DevotedRated ★ 1.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Doctor ChaRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 2.5
My Liberation DiaryRated ★ 0.5
Cleaning UpRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 0.5
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
Waiting for LoveRated ★ 2.5
Strangers From HellRated ★ 3.0
Mad for Each OtherRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.0