Movies
Ratings
62
SearchingRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 4.5
1917Rated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
LegendRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 2.5
The Great BattleRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 2.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 1.5
UnstoppableRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5