Titles you rated
Hi.5Rated ★ 0.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.5- 임영웅 | 아임 히어로 더 스타디움Rated ★ 2.5
 
The SubstanceRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.0
Handsome GuysRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 1.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5