Series
Ratings
153
Ode to Joy Season 2Rated ★ 3.5
Ode to Joy Season 1Rated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Another PartingRated ★ 2.5- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.5
- Eyes of DawnRated ★ 4.5
- FeelingsRated ★ 2.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0- Star in My HeartRated ★ 2.0
SandglassRated ★ 4.5- Men of the Bath HouseRated ★ 4.0
ResurrectionRated ★ 5.0
KAIST Season 1Rated ★ 3.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.5