Titles you rated
Mr. SocratesRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
The President's Last BangRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0