Movies
Ratings
338
The Time MachineRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 4.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 2.5
Puss in BootsRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
ChronicleRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5