Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Saw IIIRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Apollo 13Rated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
LincolnRated ★ 4.0