Movies
Ratings
975
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Rebel in the RyeRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Single in SeoulRated ★ 3.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
The ShackRated ★ 3.0
ReptileRated ★ 3.5
The Pope's ExorcistRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 5.0