Titles you rated
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 5.0
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 3.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 2.0
Green ZoneRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
MegamindRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
The MistRated ★ 1.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0