Movies
Ratings
120
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
BeautifulRated ★ 0.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Bad BoysRated ★ 4.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 4.0
The TableRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
MunichRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 4.5
The MechanicRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
Crank: High VoltageRated ★ 4.0