Series
Ratings
58
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.0
Natsume Yujin-choRated ★ 3.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0- K-ON!!Rated ★ 4.5
- K-ON!Rated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0