Titles you rated
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
BloodhoundsRated ★ 2.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Alice in BorderlandRated ★ 2.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5- Damn Good CompanyRated ★ 3.5