Movies
Ratings
20
AlexanderRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 5.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
FriendRated ★ 2.0
SunflowerRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0