Titles you rated
SignalRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.5
Severance Season 2Rated ★ 5.0
Family PlanRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
The SympathizerRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Twin PeaksRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Twin PeaksRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 2.5