Titles you rated
Hur JunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0