Series
Ratings
40
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 3.0- Pokemon Diamond & PearlRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 2.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Childless ComfortRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
Dining TogetherRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 1.0
Dong YiRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.0
One PieceRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.5