Movies
Ratings
792
The Cleansing HourRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
TarRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 2.5
SleepRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Outlaw KingRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
The Last DuelRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Die BadRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 3.5