Movies
Ratings
515
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Dirty MoneyRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.0
Kaili BluesRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 2.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0