Titles you rated
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
Adventure Time: Fionna & Cake Season 1Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
AsuraRated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 3.5
SPEC: ShouRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 2.5
American Manhunt: O.J. SimpsonRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
FleabagRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 4.0
Love GenerationRated ★ 3.0